O nas

Zasypiaj.pl zostało stworzone, aby zwrócić uwagę na rosnącą ilość przypadków, w których osoby mają lub miewają problemy ze snem. Nasze działania kierunkujemy przede wszystkim na konsultację połączoną z diagnostyką, która pozwala dostosować odpowiednią terapię w celu niwelacji zaistniałych schorzeń. Nieodpowiedni tryb życia zaburza pracę organizmu, a to prowadzi do wielu chorób związanych właśnie ze snem. Jedną z bardzo groźnych, a często nawet zagrażających życiu przypadłości jest tak zwany “Bezdech senny”.

O nas

Niniejszy portal rozpoczął swoje działanie przede wszystkim po to, aby mieli Państwo możliwość rozpoznać oraz zrozumieć swój aktualny stan zdrowia. Bardzo często zdarza się, że problemy przychodzą nagle, a nasza codzienność zostaje kompletnie zdestabilizowana. Dla nas najwyższym priorytetem jest zdrowie, bo właśnie ono, utrzymane w odpowiedniej kondycji, pozwala tworzyć inicjatywy takie jak zasypiaj.pl. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą, polepszycie Państwo także własne lub wrócicie do normalnego życia.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą zamieszczoną w zakładce Bezdech Senny. Wystarczy, że zrobicie Państwo ten pierwszy krok w celu poprawienia komfortu lub stanu swojego zdrowia. Przeprowadzimy Państwa przez każdy punkt procesu. Jedno badanie pozwala zdiagnozować problem oraz umożliwia dalsze działania. Terapia oraz dobór sprzętu może okazać się receptą na Państwa problemy, a rozwiązania jest w zasięgu ręki.

DIAGNOZA

Konsultacje oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają nam zdiagnozować zaistniały problem. Dzięki temu otrzymają Państwo rozpoznanie choroby, które następnie można skonsultować z lekarzem.

TERAPIA

Diagnoza pozwala lekarzowi dobrać odpowiednią terapię, która monitorowana i konsultowana daje Państwu możliwość na stopniowe zwalczanie zaistniałej choroby.

WYPOSAŻENIE

Jednym z elementów planowania terapii jest dobór odpowiedniego sprzętu, który jest niezbędny w trakcie leczenia. Oferujemy Państwu również pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

WYKONAJ BEZPŁATNY TEST ZABURZEŃ SNU

Skala senności Epworth jest miarą stosowaną w ocenie zaburzeń snu, między innymi w diagnostyce zespołu bezdechu śródsennego. Kwestionariusz samooceny, polegający na określeniu przez badanego (w skali 0 - 3) prawdopodobieństwo zaśnięcia w 8 sytuacjach życia codziennego. Ten krótki test w szybki sposób pozwala zrozumieć wymiar problemu oraz określa potrzebę dalszej diagnostyki.