Dlaczego warto skorzystać z zasypiaj.pl?

 1. Przejrzyste zasady

  • Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć państwu wszelkich niezbędnych informacji w jak najbardziej przystępny sposób, bez żadnych kruczków!
 2. Brak ukrytych kosztów

  • Wszelkie koszty można odnaleźć w tabeli poniżej, nie naliczamy dodatkowych opłat spoza cennika, wszelkie potrzebne akcesoria do wykonania badań są już wliczone w cenę najmu.
 3. Kompleksowa obsługa

  • Jesteśmy dostępni zarówno pod telefon, mailem jak i w naszym punkcie przy ul. Grabiszyńskiej 251D we Wrocławiu, zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie państwa pytania bądź wątpliwości.
 4. Profesjonalne doradztwo

  • Nasza kadra od lat z powodzeniem pomaga z doborem odpowiedniego sprzętu, kładziemy duży nacisk na profesjonalne podejście oraz satysfakcje naszych klientów.
 5. Naszym wspólnym celem jest Państwa zdrowie

  • Powodem powstania zasypiaj.pl w pierwszej kolejności była chęć pomocy. Jest to dla nas nadrzędną wartością!

Cennik

* Do wynajmu poligrafu oraz urządzenia CPAP pobieramy 150 zł kaucji zwrotnej. 

DIAGNOZA

Konsultacje oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają nam zdiagnozować zaistniały problem. Dzięki temu otrzymają Państwo rozpoznanie choroby, które następnie można skonsultować z lekarzem.

TERAPIA

Diagnoza pozwala lekarzowi dobrać odpowiednią terapię, która monitorowana i konsultowana daje Państwu możliwość na stopniowe zwalczanie zaistniałej choroby.

WYPOSAŻENIE

Jednym z elementów planowania terapii jest dobór odpowiedniego sprzętu, który jest niezbędny w trakcie leczenia. Oferujemy Państwu również pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

WYKONAJ BEZPŁATNY TEST ZABURZEŃ SNU

Skala senności Epworth jest miarą stosowaną w ocenie zaburzeń snu, między innymi w diagnostyce zespołu bezdechu śródsennego. Kwestionariusz samooceny, polegający na określeniu przez badanego (w skali 0 - 3) prawdopodobieństwo zaśnięcia w 8 sytuacjach życia codziennego. Ten krótki test w szybki sposób pozwala zrozumieć wymiar problemu oraz określa potrzebę dalszej diagnostyki.